BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 2917454
nr 291 7454
Ljuskrona
1890-tal, metall, i delar o skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 15 december 2003
250 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
750 kr
850 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.700 kr